J. PIlbauer

Super User

Super User

úterý, 25 prosinec 2018 08:56

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok!

Děkujeme všem svým zákazníkům za přízeň a dodavatelům za spolupráci v roce 2018.

Přejeme Vám mnoho štěstí, pohody, úspěchů a hlavně pevné zdraví.

Klidné Vánoce a úspěšný Nový Rok Vám přeje J. Pilbauer

P.S. Mnoho bezchybných dat, bezporuchovou elektroniku, nulové napadení virem a beztresové užívání v celém roce 2019.

Pokud chcete dostávat aktuální informace na naše slevy, akce, novinky, výprodeje přihlaste se k odběru vyplněním informací níže a potvrzením odebírat

Zasílání informačních emailů provádíme střídmě, tedy se nemusíte obávat, že Vás budeme přílišně obtěžovat. Děkujeme za Váš zájem.
notebook natural laptop macbook conceptual book cup coffee office tea sackcloth sackcloth textured ipad brown fabric organic tablet iphone workspace work gadgets technology wireless communication internet business table computer computer technology business technologies work place mock up notebook laptop laptop laptop laptop macbook office ipad tablet workspace workspace workspace workspace workspace gadgets business table mock up mock up

Zdarma Technická podpora

Plně optimalizována

Ke každému zákazníkovi přistupujeme osobně a vstřícně. Žádná otázka není hloupá a proto se nebojte zeptat na cokoliv.

100% Záruka

Na všechny produkty poskytujeme plnou záruku a nabízíme i pozáruční servis. Vždy se snažíme všechny záruky vyřešit nejrychleji, jak je to jen možné.

Rozšířené služby

Každá zakázka je pro nás důležitá. Proto nabízíme pozáruční servis všech našich produktů a výrobků za přijatelné ceny. Samozřejmně se na nás můžete obrátit i s výrobky odjinud.