Stavba počítačů a servis

  Prodej komponent a příslušenství

  Stavba počítačů na zakázku a servis výpočetní techniky, tiskáren, monitorů, smart telefonů, tabletů a další elektroniky. Instalace Internetových rozvodů po bytech a domech i bezdrátově, routery, switche, AP, opakovače, antény.

  Prodej počítačových komponent, spotřebního materiálu, elektroniky i elektronických komponent.

  Prodej elektroniky a IoT 

  Opravy a servis elektro

  Technické poradenství

  Prodej elektroniky - Počítače, notebooky, tablety, PC komponenty i mnoho dalších, prodej elektrických zařízení a materiálů - jističe, zásuvky, vypínače, kabely, zdroje DC 12V, 24V a mnoho dalšího, elektromontáže a elektroinstalace

  Opravy telefonů, tabletů, notebooků, počítačů a jiné elektroniky - výměny displejů, dotyková skla, displeje tabletů a notebooků.

  Pomoc s instalací SET TOP Boxů, prodej SET TOP Boxů DVB T2 - HEVC vč. připojení a jejich nastavení u Vás doma, Nastavení Televizí, jejich připojení a připojení dalších zařízení do TV.

  Prodej elektroinstalačního materiálu vč. montáže - vypínače, zásuvky, jističe, kabely, PIR nebo mikrovlné senzory a mnoho dalšího.

  Prodej a montáž LED osvětlení a komponent

  Prodáváme kompletní sortiment LED osvětlení, žárovek, pásků a příslušenství včetně LED diod. Vyrábíme zakázkové LED osvětlení pro různé aplikace včetně dálkového ovládání, soumrakových spínačů a klasických vypínačů. IoT aplikace pro řízení osvětlení a spotřebičů i s napájením 230V na míru. Zakázková výroba LED osvětlení a řídící elektroniky. To vše za rozumné ceny.

  sobota, 03 listopad 2018 14:03

  Nové prostory servisu, rozšíření služeb Doporučený

  Napsal(a)

  Vážení zíkazníci, klienti,

  Pronajal jsem nové prostory v Trhových Svinech blízko Školní ulice v ulici Dělnická 609. Díky těmto prostorům mohu poskytovat lepší a rychlejší úroveň servisu pro Vás i držet základní skladové zásoby dílů. Díky tomuto rozšíření mohu poskytovat více služeb a zboží i

  Naposledy změněno sobota, 18 květen 2019 01:40
  sobota, 14 duben 2018 19:03

  Repasované PC za dobrou cenu Doporučený

  Napsal(a)

  Vyměňte své staré PC za novější s vyšším výkonem za dostupnou cenu

  notebook natural laptop macbook conceptual book cup coffee office tea sackcloth sackcloth textured ipad brown fabric organic tablet iphone workspace work gadgets technology wireless communication internet business table computer computer technology business technologies work place mock up notebook laptop laptop laptop laptop macbook office ipad tablet workspace workspace workspace workspace workspace gadgets business table mock up mock up

  Zdarma Technická podpora

  Plně optimalizována

  Ke každému zákazníkovi přistupujeme osobně a vstřícně. Žádná otázka není hloupá a proto se nebojte zeptat na cokoliv.

  100% Záruka

  Na všechny produkty poskytujeme plnou záruku a nabízíme i pozáruční servis. Vždy se snažíme všechny záruky vyřešit nejrychleji, jak je to jen možné.

  Rozšířené služby

  Každá zakázka je pro nás důležitá. Proto nabízíme pozáruční servis všech našich produktů a výrobků za přijatelné ceny. Samozřejmně se na nás můžete obrátit i s výrobky odjinud.

  All right reserved ® J.Pilbauer 2002-2019 Copyright © J. Pilbauer 2019

  Odebírat Newsletter

  Odebírat

  Pokud chcete dostávat aktuální informace na naše slevy, akce, novinky, výprodeje přihlaste se k odběru vyplněním informací níže a potvrzením přihlásit
  Zasílání informačních emailů provádíme střídmě, tedy se nemusíte obávat, že Vás budeme přílišně obtěžovat, ale i přesto pokud se rozhodnete, že již dále zájem nemáte, stiskněte zde odhlásit, toto je možné udělat zde na stránce kdykoliv, nebo v emailu odkaz odhlásit. Děkujeme za Váš zájem.
  Free Joomla! templates by Engine Templates