J. PIlbauer

Nové prostory servisu, rozšíření služeb

Vážení zíkazníci, klienti,

Pronajal jsem nové prostory v Trhových Svinech blízko Školní ulice v ulici Dělnická 609. Díky těmto prostorům mohu poskytovat lepší a rychlejší úroveň servisu pro Vás i držet základní skladové zásoby dílů. Díky tomuto rozšíření mohu poskytovat více služeb a zboží i

rozšířit své pole působení. Nově nabízím služby a komponenty pro oblast automatizace domácnosti jako jsou: Spínání světel a LED osvětlení pro 220V i 12V v provedení IR, Microvlna, soumrakové spínače, dálkové ovládání DO i ovládání pomocí Bluetooth nebo pomocí aplikací Adroid či IOS přez internet. Tyto komponenty je možné aplikovat nejen na osvětlení, ale i na mnoho dalších spotřebičů a zařízení. Jako systém pro chytrou domácnost jsem rozšířil své služby na zakázkovou výrobu automatizace pro konkrétní požadavky Vás zákazníků a je tedy možné téměř cokoliv přizpůsobyt a realizovat dle vašich požadavků. A jelikož je mnoho možností, tak je lépe pokud budete potřebovat již konkrétní části zautomatizovat mne kontaktovat a osobně dohodnout podrobnosti dle atuálních možností.

Jako příklad uvedu jen jednu z mnoha možností. Je možné implementovat ovládání zařízení dálkovým ovladačem DO vaším stávajícím ovladačem k TV, Satelitu, Přehrávači DVD a mnoho jiných a tím odpadá pořizování speciálního ovladače pro specifický účel ovládání Vašich zařízení. Takto se dá využít téměř jakéhokoliv starého ovladače (kterých bývá ve všech domácnostech vždy dostatek :-) k ovládání nových i stávajících zařízení pomocí programovatelných automatů k ovládání světel, žaluzií, topení, kotle a mnoho dalších a svou domácnost tak zmodernizovat, ale hlavně zvýšit komfort života. Toto je jen jeden z mnoha případů využití něčeho starého pro modernizaci vaší domácnosti.

Komponentů a jejich využití je nepřeberné množství a dnes již konečně za rozumnou cenu a proto se nemusíte bát vysokých cen, jako je tomu u systémů komereční výroby nebo značkových sestav a tak se stávají tyto technologie dostupné pro širokou veřejnost.

Na této adrese mne můžete zastihnout v dopoledních i odpoledních hodinách, ale doporučuji mne předem kontaktovat na telefonním čísle a dohodnout termín nebo Váš požadavek a dle toho se následně dohodneme, jelikož bývám na výjezdech u zákazníků a tak se stává, že mne zde nemusíte zastihnout. Z tohoto důvodu i neuvádím provozní hodiny, aby nedocházelo k tomu, že s ní budou zákazníci počítat a já zde nebudu.

Naposledy změněno sobota, 03 listopad 2018 15:01
Ohodnotit tuto položku 
(0 hlasů)
Více z této kategorie: « Repasované PC za dobrou cenu

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Pokud chcete dostávat aktuální informace na naše slevy, akce, novinky, výprodeje přihlaste se k odběru vyplněním informací níže a potvrzením odebírat

Zasílání informačních emailů provádíme střídmě, tedy se nemusíte obávat, že Vás budeme přílišně obtěžovat. Děkujeme za Váš zájem.
notebook natural laptop macbook conceptual book cup coffee office tea sackcloth sackcloth textured ipad brown fabric organic tablet iphone workspace work gadgets technology wireless communication internet business table computer computer technology business technologies work place mock up notebook laptop laptop laptop laptop macbook office ipad tablet workspace workspace workspace workspace workspace gadgets business table mock up mock up

Zdarma Technická podpora

Plně optimalizována

Ke každému zákazníkovi přistupujeme osobně a vstřícně. Žádná otázka není hloupá a proto se nebojte zeptat na cokoliv.

100% Záruka

Na všechny produkty poskytujeme plnou záruku a nabízíme i pozáruční servis. Vždy se snažíme všechny záruky vyřešit nejrychleji, jak je to jen možné.

Rozšířené služby

Každá zakázka je pro nás důležitá. Proto nabízíme pozáruční servis všech našich produktů a výrobků za přijatelné ceny. Samozřejmně se na nás můžete obrátit i s výrobky odjinud.