+420 724 156 208

Rozvody vody České Budějovice

Plánujete rekonstrukci nebo stojíte před výstavbou nového objektu? Nabízíme kompletní služby od návrhu po realizaci vodoinstalace. Služby můžeme nabídnout v projektech nové bytové výstavby, ale zabýváme se vodoinstalací i u komerčních prostorů.

 Zajistíme pro vás také renovaci bytového jádra i rekonstrukce koupelen a kuchyní v rodinných domech. Máme zkušenosti s opravami i údržbou vodovodního řadu.

 Současně nabízíme i služby realizace topného systému a jeho zdroje. Ohřev vody i vytápění dokážeme nabídnout se zdroji na pevné palivo, plyn, elektřinu, tepelná čerpadla i sluneční kolektory.

Klademe důraz na výběr kvalitních dílů a zařízení od osvědčených výrobců. Přiblížíme vám výhody i časovou a finanční náročnost každé zvažované varianty a pomůžeme vám vybrat optimální typ.

Spolupracujeme a dokážeme efektivně řídit návazné práce s dalšími řemeslnými obory. V případě nutných změn nebo úprav zdiva a obkladů zajistíme i tyto služby. Vždy provádíme sjednané práce v přesně dohodnutém cenovém rozpočtu, dodržujeme termíny a zajistíme také veškerý odvoz suti a starého vybavení.

Služby můžeme nabídnout také v oblasti úpravy vody, instalaci domácí vodárny a jejich opravách. Velké zahrady můžeme vybavit zavlažovacími systémy.

Obraťte se na nás kdykoliv, jsme tu pro vás a věříme, že každému stavebnímu projektu dokážeme nabídnout správné řešení.