+420 724 156 208

O mne

Živnost byla založena v roce 2008, kdy po mnoha letech činnosti v oboru voda, topení, plyn a klimatizace jsem se rozhodl, že je nejvyšší čas opustit zaměstnání z důvodu nejistoty práce u zaměstnavatele.

Toto rozhodnutí bylo velice pozitivní, jelikož jsem si byl vědom toho, že jako soukromá osoba mohu zákaníkům poskytnout lepší služby. Jednání se zákazníkem je možné věnovat více času a vždy doporučit nejvhodněhjší řešení, které mu bude přinášet větší hodnotu i užitek.

Z počátku jsme se s kolegou věnovali menším projektům na rodinných domech, rekonstrukcím bytů, ale postupně se přidávali novostavby a v období posledních 3 let, jsou to již i velké projekty komerečních budov s centralizovanými rozvody a systémy.

 Naším cílem jsou poctivě odvedené práce za použití pouze kvalitních materiálů a zařízení k maximální spokojenosti zákazníků a aby jim takto vytvořené zařízení bezproblémově fungovalo po mnoho let.

Stále se vzděláváme v oblasti aktuálních trendů a nejmodernějších zařízení a materiálů, abychom udrželi tempo s neustále se měnící situací v oblasti inovací a proto se náš zákazník může vždy spolehnout, že dostane to nejaktuálnější řešení jaké je v dané době k dispozici.

Nasloucháme potřebám a přáním zákazníků a navrhujeme vždy to nejvhodnější řešení, které se právě pro nej nejlépepe hodí, tak aby byl maximálně spokojený. Již kdysi někdo moudrý řekl, že nejlepší reklamou a vizitkou je spokojený zákazník, který se svěří svému okolí.

Zámečnictví

Provádíme kompletní služby v oboru zámečnictví.