+420 724 156 208

Napsali o nás

Napsali o nás

 

 

Kvalitní řemeslníky...

clanek remeslo

Ještě před deseti nebo dvaceti lety bylo kvalitních řemeslníků nepřeberné množství. Jenže postupem let se pro mladé ročníky staly atraktivnější jiné obory, a tak dnes aby dobrého topenáře, truhláře nebo instalatéra pohledal. Jak najít toho pravého?

První a správná myšlenka je poptat se mezi známými. Jenže když přijde na lámání chleba a vám doma praskne třeba trubka u topení, asi nebudete mít čas ani chuť obvolávat kamarády, jestli někdo z nich nemá tip na dobré topenářství. Pak nezbývá, než sednout k internetu a hledat. Dobré je, když topenář působí nedaleko vašeho bytu nebo domu, aby u vás mohl být rychle a vy jste neplatili nehorázné sumy za dopravu.

V regionu Českých Budějovic působí už řadu let instalatér
 Roman Hrubeš, který je prověřeným dodavatelem řady klientů. Kvalitně zajistí vše, co se týká instalatérství, topenářství a vodoinstalací, a to za rozumné ceny a velmi rychle. Pracuje s kvalitními materiály, postará se o rozvody vody, vzduchu, odpadů, plynu, zajistí potřebné revize a kontrolu provedených prací. Hodit se vám tak může i ve chvíli, kdy se pustíte do stavby nebo rozsáhlejší rekonstrukce a práce provede tak, aby byly v souladu s potřebnými vyhláškami a bez problémů prošly kolaudací včetně zaškolení obsluhy.

V případě rekonstrukce navrhne nový projekt pro řešení vytápění v bytě nebo domě, je schopen napojit vytápěcí systém na solární nebo fotovoltaické panely a vše samozřejmě i zrealizuje.

Pečlivě si uschovejte telefonní číslo na českobudějovické instalatérství Roman Hrubeš, které je 724 156 208, určitě se vám bude jednou hodit. Třeba při nečekané havárii vody.

Přidáno 31.07.2012

Odkaz na článek: drobnohled.cz

Zámečnictví

Provádíme kompletní služby v oboru zámečnictví.