+420 724 156 208

Instalace plynových kotlů České Budějovice

Plynové kotle představují kvalitní zdroj pro ohřev vody i vytápění domu. Podle daných technických parametrů zajistí komfortní bydlení v rodinném domě, ale i příjemné prostředí v provozovnách, skladech nebo výrobnách.

Instalaci plynových kotlů vždy řídíme podle vašich představ i současných požadavků na bezpečný provoz i dodržení legislativních podmínek. Navrhneme úsporné technické řešení, dodávku i realizaci. Postupujeme vždy podle sjednaných termínů, dodržíme cenovou kalkulaci bez skrytých poplatků za práci nebo instalační materiál. Vždy dbáme na výběr kvalitních zařízení od osvědčených výrobců. Kvalitní prací zvyšujeme dlouhou životnost kotle i jeho bez problémový chod. Součástí naší nabídky je kompletní záruční i pozáruční servis.

Můžete se na nás kdykoli obrátit, rádi vám doporučíme vhodný typ plynového kotle s ohledem na požadovanou kapacitu i styl využívání. Plynové kotle představují velmi příjemné řešení. Kotel není třeba pravidelně obsluhovat, teplotu vytápění i ohřevu vody řídíte jednoduchým ovladačem. Provozem kotle nevznikají nepříjemné spaliny, není třeba zajišťovat topivo. Plynové kotle jsou jednou z preferovaných variant, pořízení je často podporováno dotačními programy nebo zvýhodněním obce.