+420 724 156 208

Topná sezona je u nás poměrně dlouhá a od drobného přitápění s prvními chladnými dny přechází v dlouhé dny, kdy jedou radiátory naplno. U starších domů se během zimy projevují drobné neduhy, které ubírají na pohodlí, topení sálá příliš nebo naopak nevytopí místnost dostatečně. Kdy jindy je vhodný čas, pustit se do oprav nebo výměny, než teď? Teplé letní měsíce jsou ideální pro důkladnou přípravu na zimu.

Drobné neduhy odstraníte možná sami

Pokud vám v rodinném domě dostatečně topí radiátory v přízemí, ale do horních pater se teplo nedostává, stačí projít všechny radiátory a odvzdušnit je. Uzavřený okruh vody může v perfektní funkci omezovat obyčejná bublina vzduchu. Každý radiátor je vybaven výpustním ventilem, pootočením uvolníte vzduch a obnovíte plynulou cirkulaci teplé vody.

Na špatně uzpůsobený topný systém pozvěte odborníky

Vážnějším problémem je rozdílná teplota jednotlivých těles. Radiátor by měl předávat do místnosti teplo v komfortní hodnotě. Rozhodně byste se neměli o těleso spálit, stejně tak by topení nemělo zůstávat chladné navzdory plnému výkonu kotle. Každý z extrémů je špatně.

Předimenzovaná tělesa, nedostatečná výhřevnost kotle a obdobné závady však už musíte řešit s odborníky. Firma dokáže ověřit výtopnost kotle a uzpůsobení systému, s ohledem na jeho stáří a aktuální stav pak navrhne úpravy nebo případně vyhodnotí výměnu. Nabídne takové kroky, které vám pomohou v další sezoně nejen využít veškeré pohodlí, ale také ušetří běžné náklady. Profesionální firma vám také může nabídnout cenné konzultační služby s ohledem na dotační programy. Zelená úsporám nebo Kotlíková dotace může mnoha domácnostem přispět výraznou částkou na nové a modernější vybavení.

Někdy se za omezenou funkcí topného systému může skrývat nános usazenin. Voda s sebou nese vodní kámen a další drobné nečistoty, které se postupně ukládají. I zde se nabízí relativně snadné řešení. Do systému se vžene speciální prostředek, který usazeniny odstraní a vyplaví. Bez speciálního vybavení a zkušenosti se však do akce nepouštějte. Pohodlnější a bezpečnější je svěřit opravu odborníkům. 

Využijte období, kdy vás neomezí odstávka kotle a využijte služeb regionálních firem. Výhodou je snadná dostupnost, a i v případě pozdějších problémů, budete mít „svého známého“ řemeslníka kdykoliv po ruce.

Voda

Provádíme kompletní montáž vodovodních rozvodů včetně materiálu.

instalater

Od vodovodní přípojky až po kompletní rozvody v celém objektu vč. sanitárního vybavení a všech komponent jako jsou: uzávěry, ventily, potrubí, filtry, odlučovače, úpravny vody, ohřívače akumulační, průtokové, elektrické (např. bojlery), kombinované jako např. se slunečními kolektory, baterie vč. pákových, nášlapných, sprchové kouty a vany, koupelnové sety a mnoho dalšího.

 • Také renovace bytových jader
 • Odvápnění a demineralizace vody
 • Domácí vodárny
 • Zavlažovací systémy
 • Požární hasící systémy

Plyn

Zajišťujeme kompletní montáž plynových rozvodů včetně materiálu a všech typů kotlů.

251555 top foto1 68cnl

Montujeme kompletní plynové rozvody od přípojky ke spotřebiči vč. veškerého příslušenství a revize.

Dodáváme:

 • Plynové kotle pro vytápění i ohřev vody.
 • Plynové ohřívače vody průtokové.
 • Plynové bojlery.
 • Plynové sporáky, trouby, grily.
 • Akumulační zásobníky.
 • Kombinované systémy ohřevu TUV

Zámečnictví

Provádíme kompletní služby v oboru zámečnictví.

 

Vzduch

Provádíme kompletní montáž vzduchových rozvodů a rozvodů pro technické plyny včetně materiálu.

 vzduchVzduchové tlakové rozvody a rozvody pro technické plyny jako jsou argon, kyslík aj. pro dílny, haly, výrobny, garáže, servisy aj.

Vzduchové systémy dodáváme vč. regulačních ventilů, olejových směšovačů, filtrů, kompresorů, rychlospojek, redukcí a přechodek, flexibilních hadic, navíječů, pistolí a jiného vybavení pro veškeré provozy.

Též provádíme centralizované vzduchové - ventilační rozvody pro komerční budovy a jiné objekty vč. dodávek komponent.

Revize

Zajišťujeme veškeré revize.

Pravidelné revize jsou velice důležité pro vaši bezpečnost a jejich pravidelné provádění chrání vaše zdraví, zajišťuje správný chod vašeho zařízení a úsporu vašich financí.

 • Plynové kotle.
 • Elektrické kotle.
 • Kotle na tuhá paliva.
 • Bojlery a ohřívače TUV.
 • Solární systémy.
 • Tepelná čerpadla.
 • Akumulační nádrže a sběrníky
 • a mnoho dalších zařízení zde neuvedených

Kanalizace

Provádíme kompletní montáž odpadních rozvodů včetně materiálu.

13

Kompletní montáže a dodávky materiálu od odpadní přípojky, septiku, jímky až k v nitřnímu vybavení - toaletám, umyvadlům atd.

Solární systémy

Zajišťujeme kompletní montáž solárních systémů včetně materiálu.

solarni system

Montujeme kompletní solární systémy na ohřev vody vč. veškerého příslušenství a revize.

Dodáváme:

 • Solární panely na ohřev TUV.
 • Akumulační nádrže a zásobníky.
 • Napojení na Vaše stávající řešení.
 • Kompletní potrubní rozvody.
 • S kompletní automatikou

HAVÁRIE

V případě havárie či nenadálé situace nás neváhejte kontaktovat na čísle uvedeném níže.

Budeme se snažit Vám co nejlépe poradit, jaké kroky je třeba neprodleně učinit, aby se v dané situaci zamezilo dalším škodám a nápravu situace řešit, jak jen to bude v našich silách.

Volejte:

 724 156 208 

Topení

Provádíme kompletní montáž topení i podlahového včetně materiálu.

img16

Dodáváme kompletní sortiment kotlů na pevná paliva - uhlí, dřevo, pelety, brikety, štěpky, dále kotle a ohřívače, plynové, elektrické, kombinované, průtokové nebo akumulační i s kombinovaným systémem ohřevu se solárnímy panely. Topení ústřední, podlahové, ventilační včetně regulace a řízení a možné rekuperace tepla. Možno sladit i s krbovými kamny a vložkami.

PORADENSTVÍ A SERVIS

Pro všechny případy navrhneme nejlépe vyhovující řešení Vám na míru.

podpora

Nebojte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám poradíme a po zvážení všech okolností navrhneme vhodnou variantu.

Provádíme servis a opravy stávajících instalací. Renovace bytů, bytových jader, domů a jiných budov včetně přípravy projektů.

Výměny stávajících spotřebičů a zařízení včetně přizpůsobení připojení rozvodů na nová zařízení.

Pro novostavby zajistíme projektovou přípravu a dokumentaci instalací voda, plyn, kanalizace vč. příslušných revizí.