+420 724 156 208

14.9.2020 - Pohodlné bydlení závisí na správně zvoleném zdroji vytápění i rozsahu vodoinstalace

Při plánování nového bydlení je třeba myslet nejen na uspořádání místností a budoucí vybavení. Vzhled stavby je důležitý a vytvořené dispozice musí splnit nejen současné požadavky, ale předjímat u budoucí změny. Naprostým základem jsou však technické složky. Právě ty zajistí komfortní vytápění nebo rozvod vody. Správně zvolená řešení a materiály předejdou nákladným změnám a opravám a také dokážou každý rok výrazně snížit běžné provozní náklady.

Topení, který vyhoví výkonem a sníží náklady

Volbou zdroje vytápění určíte nejen náklady na běžný provoz, ale také nároky na obsluhu. Současný trh nabízí typy od klasického kotle na pevná paliva, přes plynové a elektrické kotle až po ekologické zdroje. Jednotlivá řešení se liší nároky na obsluhu, pořizovací cenou i spotřebou.

Rozhodně se vyplatí původní záměry konzultovat s profesionály a jim pak svěřit i samotnou realizaci. Naše společnost HRUBINSTAL vás seznámí s možnostmi a s přihlédnutím na typ realizovaného objektu, jeho velikosti, ale i vašeho životního stylu vám doporučí optimální variantu.

Následně pak i převezmeme realizaci, nemusíte řídit nákup materiálu a postupné pracovní činnosti. Naše instalatérství zajistí vše potřebné a předá vám hotové dílo na klíč.

Kvalitní rozvody vody

Stejné doporučení platí i u rozvodů vody. Jistě se chcete spolehnout na kvalitní materiály a profesionálně zajištěné rozvody. Po pár letech je mimořádným nákladem vracet se k původní práci a řešit opravy. Dokážeme zajistit vodovodní přípojky, uzávěry, ventily, potrubí, filtry, odlučovače, úpravny vody, ale i ohřívače.