Níže naleznete rozpis kompletní nabídky služeb v oblasti Elektro...

Provádění elektroinstalačních prací - montáží včetně dodávek materiálu v okrese České Budějovice a širokého okolí a i v zahraničí. Podílel jsem se na instalacích kabeláže a technologií pro bioplynové stanice v letech 2011-2019 od České Republiky, Slovenska, Maďarska až po Polsko.

Provádím běžné montážní práce v rodinných domech i novostavbách, bytech, technických a výrobních prostorách pro rozvod elektrické energie pro různá zařízení, osvětlení, dále také rozvody anténní, satelitní a internetové, kamerové systémy, napájení stejnosměrným napětím pro LED osvětlení a prvky chytré domácnosti - tzv. Smart Home nebo IoT.

Pro všechny tyto druhy zařízení zajišťuji dodávky materiálu:

  • - elektrických zařízení, spotřebičů, zdrojů napájení i zdrojů světla, kabeláže, spínací a bezpečnostní prvky jako jističe, proudové ochrany, rozvaděčové skříně vč. příslušenství, zásuvky, vypínače klasické i bezdrátové a všechny ostatní elektrické prvky a komponenty.
  • - TV antény vč. ochrany před rušením LTE, satelitní paraboly, přijímače pozemního i satelitního signálu, boxy DVBT2 HEVC a satelitního vysílání, Moduly CAM pro televize pro dekódování satelitního signálu pro přímou montáž do televizorů vč. kompletního nastavení a naladění kanálů a základního zaškolení uživatele.
  • - interní i externí přijímače a vysílače WiFi signálu včetně rozvodů UTP kabelů, AP, routerů, opakovačů a zesilovačů WiFi signálu.
  • - WiFi i kabelové CCT kamerové systémy vč. záznamových zařízení s HDD od 1TB - pro 1 - 32 kamer.
  • - Domácí vrátné s i bez videotelefonů s možností vzdálené správy přes mobilní aplikace.
  • - Klasické i LED osvětlení a svítidla, LED lišty, designové osvětlení na míru, osvětlení nábytku, vč. volitelného způsobu ovládání světel a to vypínači, dálkovým ovládáním, centrálním řídícím systémem s automatikou i kombinované spínání a také přes mobilní aplikace. Napájecí zdroje 12, 24, 48V.
  • - Pohybové senzory a čidla pro spínání různých zařízení a svítidel - IR, mikrovlnné senzory fungující i přes pevné předměty a stěny
  • - a mnoho dalších komponent, materiálu a zařízení zde neuvedených.