Provoz COVID-19

 • COVID-19 informace
  Napsal(a)

  Vážení zákazníci,

  V tomto nelehkém období
  Vás chci informovat
  o omezení provozu
  dle nařízení vlády
  až do odvolání.

  Objednávky a příjem na servis pokračuje, jen je nutné se telefonicky předem domluvit.
  Děkuji za pochopení

 • Aktuálně
  Napsal(a)

  Vážení zákazníci,

  vzhledem k aktuálním komplikacím s dodávkami objednávaných náhradních dílů pro Vaše servisovaná zařízení se předem omluvám za opožděné termíny, které jsou způsobeny kvůli přetížení spedičních firem a v současné chvíli již u všech dopravců bez výjimky. Bohužel v některých případech, když je zboží expedováno z externích skladů dodavatelů může dojít ke zpoždění i o dva týdny. V případě, že se to dotýká i Vaší zakázky, budete o tom předem informováni.

  Děkuji za pochopení. Váš technik J. Pilbauer

Fotografie

Vážení zákazníci,

v období od 22.6.2018 do 5.9.2018 nebude náš obchod vyřizovat žádné objednávky z důvodu restrukturalizace celé firmy.

v období od 22.6.2018 do 5.9.2018 nebude náš obchod vyřizovat žádné objednávky z důvodu restrukturalizace celé firmy.

Toto období bylo pečlivě zvoleno na tento termín, protože v těchto měsících je nejméně objednávek a většina lidí je v letních měsících na dovolených či různých výletech.

Děkujeme Vám za pochopení a případné objednávky, které by byli i tak udělány v tomto období budou vyřízeny nejdříve 6.9.2018 a v pořadí, tak jak došli do našeho systému.

Případné dotazy prosím učiňte přes náš kontaktní formulář.

Děkujeme Vám. J. Pilbauer.

 

PŘERUŠENÍ OBJEDNÁVEK

Foto

Vítejte na stránce věnované mé foto tvorbě.

Mojí hlavní skupinou je fotografie s tématem technologií pro bioplynové stanice a to proto, že je to má hlavní činnost podnikání již více jak 10 let.

Technická fotografie s různou technologií je někdy velice náročná při pořizování, jelikož dosti často stížené podmínky, jako např. nedostatečné osvětlení, vlhkost, nedostatek prostoru pro pořízení snímků nutí fotografa k extrémním opatřením, velké nápaditosti a nadměrné improvizaci, aby dosáhl zachytit snímek, který zobrazí to podstatné a velmi často potřebné pro použití v různých brožurách, katalozích či webové prezentaci mých klientů.

 
Powered by Phoca Cart