Provoz COVID-19

 • COVID-19 informace
  Napsal(a)

  Vážení zákazníci,

  V tomto nelehkém období
  Vás chci informovat
  o omezení provozu
  dle nařízení vlády
  až do odvolání.

  Objednávky a příjem na servis pokračuje, jen je nutné se telefonicky předem domluvit.
  Děkuji za pochopení

 • Aktuálně
  Napsal(a)

  Vážení zákazníci,

  vzhledem k aktuálním komplikacím s dodávkami objednávaných náhradních dílů pro Vaše servisovaná zařízení se předem omluvám za opožděné termíny, které jsou způsobeny kvůli přetížení spedičních firem a v současné chvíli již u všech dopravců bez výjimky. Bohužel v některých případech, když je zboží expedováno z externích skladů dodavatelů může dojít ke zpoždění i o dva týdny. V případě, že se to dotýká i Vaší zakázky, budete o tom předem informováni.

  Děkuji za pochopení. Váš technik J. Pilbauer

Fotografie - Foto

Vítejte na stránce věnované mé foto tvorbě.

Mojí hlavní skupinou je fotografie s tématem technologií pro bioplynové stanice a to proto, že je to má hlavní činnost podnikání již více jak 10 let.

Technická fotografie s různou technologií je někdy velice náročná při pořizování, jelikož dosti často stížené podmínky, jako např. nedostatečné osvětlení, vlhkost, nedostatek prostoru pro pořízení snímků nutí fotografa k extrémním opatřením, velké nápaditosti a nadměrné improvizaci, aby dosáhl zachytit snímek, který zobrazí to podstatné a velmi často potřebné pro použití v různých brožurách, katalozích či webové prezentaci mých klientů.

 
Powered by Phoca Cart