sobota, 14 duben 2018 19:03

Repasované PC za dobrou cenu Doporučený

Napsal(a) JP
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Repasované PC Repasované PC JP-2018

Vyměňte své staré PC za novější s vyšším výkonem za dostupnou cenu

 Jelikož se potřeba na výkon počítačů neustále zvyšuje, tlačí to na uživatele, kteří PC chtějí používat v neustále se měnícím prostředí internetu k výměně stávajících PC po každých několika letech.

Díky tomu mnohdy dochází, že díky vyšším nárokům na výkon již uživatel na svém stávajícím PC má problémy se zobrazením stránek Internetu, mnohdy se stránky ani nezobrazí celé nebo je jejich načítání tak pomalé, že vás to už nebaví!

Ať již PC využíváte pouze pro surfování na internetu nebo si i občas zahrajete nějakou tu hru není nutné vždy sáhnout po nejnovějších počítačích v aktuálních nabídkách obchodů.

Řešením pro Vás může být tzv. repasovaný počítač, který vám vydrží opět několik let, ale pořídíte ho za o dost nižší cenu, než úplně nový. Většina těchto PC jsou velmi málo použitá, některá dokonce nepoužitá, ale všechna jsou plně funkční a mohou Vám ještě posloužit po mnoho let.

Koupit takový počítač se dá již od několika tisíc a tedy dle potřeb, které od něho očekáváte startují ceny na nějakých 5000Kč, navíc jsou to PC značková jako jsou HP, Fujitsu, Lenovo, Dell, a mnoho dalších známých výrobců.

Někteří z Vás mohou namítat, že jste viděli i levnější, ale ty Vám ze zkušenosti nedoporučím, jelikož většinou jsou to základní řady PC s velmi malým výkonem procesoru, pamětí i grafickou kartou a to ještě mnohdy integrovanou, u kterých se často setkáte s velmi pomalou odezvou.

Takto levně se dají pořídit i kvalitní Notebook, Laptop nebo NetBook. V této kategorii se dají pořídit počítače ve velmi kvalitním celokovovém provedení a s rozsáhlým HW vybavením a za poloviční nebo i třetinovou cenu nového kusu.

Mnohdy se stává, že se v nabídce objeví velmi výkoné kusy PC, které běžně nové stojí přes 30 tisíc korun, ale díky tomu, že jsou tzv. zánovní se dají koupit i za méně jak polovinu.

Pokud tedy plánujete obnovu a výměnu stávajícího PC ( slengově "ŽELEZA") neváhejte mne kontaktovat. Vyberu Vám vždy nejvhodnější řešení dle vašich požadavků a příznivé ceny a aktuální nabídky a dostupnosti u dodavatelů.

Veškeré PC z kategorie REPAS mají záruku od 6 - 12 měsíců. V PC je instalována zkušební verze antivirového programu ESET na 1 měsíc s ochranou internetového bankovnictví ZDARMA.

Pokud jsem Vás zaujal touto nabídkou, kontaktujte mne emailem, přes kontaktní formulář nebo telefonicky. Rád Vám sdělím aktuální nabídku, cenu a dostupnost dle Vašich požadavků.

Také za velmi příznivé ceny jsou dostupné značkové a kvalitní monitory již od 2000kč.

HP EliteBook 8470 celokovovýHP EliteBook Revolve 810Fujitsu Esprimo P710EIZO FlexScan S2202wHP ZBook 15

Číst 1522 krát Naposledy změněno sobota, 09 listopad 2019 11:10

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.